Pokażę wam dzisiaj kolejnych kilka drobiazgów dla małej Wronki. Pudło z wyprawką się zapełnia, a ja mam ochotę wyjmować te rzeczy, oglądać po raz setny, dotykać, wąchać… Wszystko fajnie pięknie, tylko pewien młody zazdrosny człowiek zawsze wyczuwa, że to nie o niego chodzi i robi w tym pudle małą… rozpierduchę. Ale to nic, jak będzie trzeba to będę się wyprawką cieszyć podczas jego drzemek – o!

Na pierwszy ogień pieluszki Lodger, dwupak. Są to wielofunkcyjne otulacze, które mogą być używane na wiele sposobów. Bardzo uniwersalne. Przydadzą się zarówno w ciepłym mieszkaniu lub latem jako kocyk. Mogą być też prześcieradłem, ręcznikiem lub służyć jako lekki otulacz. Nawet moja mama była zachwycona ich jakością!

DSC_1961

Poza pieluszkami do naszej wyprawki ubrankowej dołączył ten cudowny rampers z kolekcji Zara mini:

DSC_1947

Oraz słodka spódniczka, spodnie – pumpy i czapeczka od Papapa Kidswear <– zerknijcie na fanpage zdolnej Ani :)

DSC_1948 DSC_1950

Z drobiazgów mamy też zestaw kolorowych skarpetek z H&M. Skarpetki dla siebie i Wronka najczęściej kupuję właśnie tam, ale często mają oni bałagan w tym dziale. Ten komplet cudem udało mi się wykopać:

DSC_1959

Dostaliśmy też taką uroczą, szydełkową grzechotkę pandę z drewnianym uchwytem-gryzakiem. Taką pandę jak i inne zwierzątka można zamówić na Facebooku u Hally – By cieszyć się życiem.

DSC_1956

Nie pogardziłam też ofertą Lidla i wybrałam dla Ninki ten kombinezon pluszowy oraz różowe, ciepłe rajstopki. Kombinezon mógłby być lepszej jakości, ale niewiele odbiega od tych z H&Mu, a kosztował o połowę mniej. Rajstopki zaś są bardzo dobre jakościowo i mają ładny, pudrowy kolor.

DSC_1954

Mam też coś specjalnego – rekwizyty do sesji noworodkowej. Jeśli Nina będzie skora do współpracy to na pewno zobaczycie zdjęcia z wykorzystaniem wełnianej czapeczki z drewnianym guzikiem oraz rampersa z falbankami w stylu vintage. Nie pamiętam gdzie je kupiłam, bo mam je przygotowane na sesje noworodkowe już od kilku lat. Odkopałam z pudła, żeby leżało przygotowane dla nowo narodzonej Niny, jak przyjdzie jej pora.

DSC_1951 DSC_1952

Z nowości to tyle. Podejrzewam, że będzie jeszcze jeden, góra dwa takie wpisy, bo termin porodu zbliża się wielkimi krokami!

Pozostałe wpisy wyprawkowe znajdziecie w kategorii Wyprawka na górze strony, pod logiem Wronek.pl