Jak wiecie, spodziewam się bratanicy :) Z tej okazji wspólnie z moją bratową przygotowałyśmy listę wyprawkową. Swoją ostatnią wyprawkę planowałam ponad 2 lata temu. Kolejnej nie mam w planach w najbliższym czasie ;) ale pewnie znajdzie się wśród Was kilka mam spodziewających się noworodka. To właśnie dla nich jest ten dzisiejszy wpis.

Od czasu wyprawki Niny wcale się aż tak dużo nie zmieniło. Mam wrażenie, że 2 lata temu był większy boom na gadżety dziecięce niż teraz. A wy co myślicie? Część dzisiejszych propozycji wybrała Dorota, a resztę dopowiedziałam ja. Mam nadzieję, że komuś się przyda nasza lista :)

wyprawka 1

1. Szumiący miś Whisbear

2. Nawilżacz Beaba

3. Grzechotka Mr B

4. Mata Skip Hop

5. Wanienka Skip Hop

6. Mr B Lullalove zabawka z termoforem

7. Torebka Lassig

8. Karty kontrastowe

 

wyprawka 2

1. Prześcieradła do gondoli

2. Ręcznik Color Stories

3. Rożek Color Stories

4. Lodger Swadler

5. Rożek Pink no more

6. Poduszka do karmienia Pink no more (mój prywatny hit!)

I na koniec perełka! Gdyby taka okazja była w zasięgu mojej klawiatury 2,5 roku temu, to pewnie bym po nią sięgnęła, bo sama również szukałam białej, drewnianej kołyski. Zazwyczaj były to jednak łóżeczka dość drogie, a do nich oddzielnie trzeba by było kupić kilka pasujących akcesoriów. Tutaj jest wszystko w komplecie: materacyk, prześcieradło, kołdra, poduszka, poszewki, ochraniacz na szczebelki i baldachim. Kilka wzorów jest naprawdę pięknych, a Dorota zdecydowała się na szaro-białe zygzaki i sówkę. Przyznaję, że na żywo zestaw robi wrażenie! Łóżeczko ma funkcję kołysania, którą można zablokować. Posłuży do około 6. miesięca, a później pewnie mała księżniczka przejmie łóżeczko ze szczebelkami po starszym bracie. Taki zestaw znajdziecie w sklepie www.mybabylove.pl.

DSC_0901

 

DSC_0894 DSC_0891 DSC_0874 DSC_0881 DSC_0904 DSC_0882 DSC_0897 DSC_0923

Mały update! Moja mała bratanica jest już na świecie <3 Nie zdążyłam opublikować tego wpisu, a właśnie dzisiaj przyszła na świat zdrowa i śliczna! Gratulacje dla rodziców i starszego brata!