Na początku dziecko zazwyczaj jest dzidzią mamusi. Bo ona go lepiej rozumie, bo karmi, bo zaspokaja potrzeby, bo jest zawsze obok. I rośnie taki synuś mamusi, co tej mamusi nawet do łazienki samej nie puści! Ale przychodzi taki czas i zdarzają się takie chwile, kiedy mama musi się odsunąć na drugi plan i wypuścić chłopaków na męski czas.

I wtedy liczy się tylko Tata.

Bo tata jest silniejszy.

Bo tata zna fajniejsze zabawy.

Bo tata zabiera w ciekawsze miejsca.

To tata pozwala na więcej.

Tata wyżej podrzuci do góry.

Tata na ramionach ponosi.

I wiecie co? Nie ma dla mnie piękniejszego widoku niż ten na zdjęciach.

DSC_0074 DSC_0087-2 DSC_0071 DSC_0065 DSC_0063 DSC_0056 DSC_0096 DSC_0102-2

Nie ma dla mnie piękniejszego widoku niż ten, kiedy mój mąż poświęca czas i uwagę naszym dzieciom. Kiedy bawi się z Wronkiem lub gdy rozbawia Ninkę. No po prostu nie ma! Chociaż, nie… Wronek głaszczący Ninkę po główce jest tutaj dla mnie na równi ;)

Marzy mi się, żeby chłopaki byli zawsze dla siebie przyjaciółmi i partnerami. Wiem, że czeka nas jeszcze wiele etapów, buntów i kryzysów, ale wierzę, że ostatecznie będą na sobie mogli polegać i ta relacja będzie wyjątkowa. Wierzę, że Wronek doceni doświadczenie swojego taty i będzie chciał się od niego uczyć, a z drugiej strony, że Marcin będzie widział w swoim synu potencjał, którym też warto się inspirować.

Zapraszam was do udziału w konkursie zorganizowanym przez Discovery Channel z okazji 30-lecia: Zawsze ciekawi. Ojciec i syn. Konkurs chce podkreślić wagę relacji, jaka jest między tatą, a synem. Zadaniem konkursowym jest nakręcenie filmu, który pokaże ich, gdy odkrywają świat i robią razem coś ciekawego. Pokażcie na swoich filmach radość i ciekawość świata.

Mam nadzieję, że zdjęcia was zainspirowały :)
DSC_0126 DSC_0120

* * *

Filmy na konkurs można wysyłać za pośrednictwem TEJ strony do 13 września. Można wybrać kategorię dla profesjonalistów (nagrodą główną jest 10 tyś. zł!) lub dla amatorów (nagroda główna 4 tyś. zł). Sami wybieracie kategorię. Myślę, że jest o co walczyć i warto się postarać!

* * *