Chociaż pogoda płata nam figle, marcowym chmurom zdarzy się jeszcze sypnąć trochę śniegiem, a termometr jakby się na nas obraził, to my już mimo wszystko szykujemy się na wiosnę. Może nas zaskoczyć w każdej chwili.

Dzisiejszy wpis jest typowo modowy. Zebrałam kilka ubranek, które już przewinęły się na naszym Instagramie w jedną „stylówkę” i efekt uwieczniam ku pamięci.

Kurteczka Niny to jednak bardziej zimowa jeszcze. Typowo wiosennej jeszcze nie mamy.

Czapkę Ninki znalazłam gdzieś w sieci i strasznie podobają mi się te długie sznurki. Całość jest bardzo starannie uszyta, kolor mój ulubiony, ładnie leży na główce.

Spodenki z kotkami na kolankach to zauroczenie od pierwszego wejrzenia. Chyba szybko się rozeszły, bo w H&M online już ich nie ma.

Buciki to pierwsze typowe buty Niny. Mamy też Bobuxy, ale są jeszcze odrobinkę za duże. Kiedy szukałam czegoś na teraz, to nie mogłam przejść obojętnie obok tych różowo-złotych trapeczek. Nieważne, że białe czubki już zdarte i za każdym razem przed wyjściem trzeba przetrzeć… chusteczką do pupy. Wyglądają nieziemsko i cudownie leżą na nóżkach. Podeszwa wystarczająco miękka.

No i plecaczek. Choć Nince jeszcze niepotrzebny to tutaj dopełnił całość i dodał jeszcze więcej słodyczy <3

DSC_1265 DSC_1256 DSC_1300 DSC_1275 DSC_1266 DSC_1254 DSC_1283 DSC_1303 DSC_1298

Obejrzyj filmik:

DSC_1337

dżinsy H&M | kurtka Zara | buty Emel | czapka MimiMonster | plecak Lalki MeToo

(tło – koc Color Stories)