Już długo chciałam go mieć. Przyciągał mnie ten design. Pchał mnie w jego stronę też bałagan w łazience spowodowany nadmiarem zabawek kąpielowych. Kiedyś stały w łazience ładnie poustawiane kosmetyki moje i męża, a później wszystkie te zabawki się powpraszały. No to niech już będą, ale tak troszkę mniej inwazyjnie… Organizer-wieloryb rozwiązał ten problem.

Jest to tego typu gadżet, który zostaje z nami przez cały okres dzieciństwa naszych dzieci. Nie zużywa się. Traktuje się go niemal jak mebel. Zrobiony jest z mocnego, solidnego plastiku. Poza tym jest naprawdę DUŻY! Spodziewałam się czegoś mniejszego, więc byłam mile zaskoczona (wielkość pokazuję w porównaniu do linijki o długości 50 cm):

DSC_0002DSC_0006 DSC_0026 DSC_0016 DSC_0050

Pokazuję go mężowi i mówię – czy ty widzisz jak ktoś genialnie go zaprojektował? Wygląda jak prawdziwy wieloryb, ma oczy, buzię, płetwy, tymi otworami wylatuje woda, gdy zbierasz zabawki w wannie! A tu na dole jest nawet… i tu włącza się mój mąż: „wielorybia dupka”. Padłam :D No ma niewątpliwie facet rację! Jest dupka i to jeszcze jaka praktyczna:

DSC_0045

Organizer mocuje się na specjalne piankowe przylepne paski lub na wkręty dołączone do pudełka. My zdecydowaliśmy się na paski. Uniosą one obciążenie około 4,5 kg, więc myślę, że spokojnie wystarczą. A wkręty można przymocować na wysokości fugi, więc nie trzeba niszczyć płytek, gdyby ktoś tak wolał.

DSC_0035

Wieloryb składa się z dwóch części. Posiada półkę na kosmetyki – super praktyczne! Tułów zaś jest ruchomy. Można nim zebrać zabawki bezpośrednio z wody, przepłukać i odwiesić, gdzie sobie spokojnie schną.

DSC_0182 DSC_0167 DSC_0168 DSC_0356 DSC_0357

Jest bardzo praktyczny, świetnie wygląda, no i ten kolor! W sklepie jest do wyboru również żaba i biedronka, ale moje serce skradł od pierwszego wejrzenia właśnie ten wieloryb (KLIK).

UWAGA!

Sklep Kodomo.pl ma dla was małą niespodziankę. Możecie kupić organizer oraz inne ciekawe produkty znajdujące się pod TYM linkiem –> KLIK z rabatem 15% na hasło „wronek”. Hasło trzeba wpisać po wejściu w koszyk, w miejscu „kody rabatowe”. Rabat obowiązuje tylko do jutra do końca dnia (do wtorku, 7 lipca br.), więc jeśli jesteście zdecydowani to nie zwlekajcie ;)

Rabatem objęte są między innymi taka torba Skip Hop (KLIK), niania elektroniczna (KLIK) i inne (KLIK).