No i rusza pierwszy konkurs fotograficzny na Wronkowym blogu. Jak wiecie, lubię robić zdjęcia i się nimi chwalić. Przyszła jednak pora, abyście i wy mogli się pochwalić swoimi rodzinnymi fotografiami. Temat konkursu – „Święta za pasem” jest raczej jasny. Chodzi o to, żeby pokazać jak wy przygotowujecie się do Świąt. Może to być sprzątanie, wspólne zakupy, pakowanie prezentów, pisanie listu do św. Mikołaja, pieczenie pierników itd. Interpretacja tak naprawdę jest dowolna i możliwości jest wiele.

plakat konkursowy foto świąteczny - mały

Zasady konkursu są następujące:

1. Organizatorem konkursu jest właścicielka i autorka bloga Wronek.pl, czyli ja :) czyli Agnieszka Wroniecka

2. Konkurs jest dla osób, które polubiły fanpage Wronka

3. Należy udostępnić plakat konkursowy, który znajdziecie TUTAJ (plakat udostępniamy publicznie, bo inaczej nie będę w stanie zweryfikować, kto udostępnił, a kto oszukuje)

4. Zdjęcia wysyłamy na e-mail: kontakt@wronek.pl podając tytuł zdjęcia oraz podpisując się imieniem i nazwiskiem od dzisiaj tj. 18 listopada do 9 grudnia, do północy.

5. Jeden autor może nadesłać jedno lub dwa zdjęcia, bez kolaży i bez napisów na zdjęciu (zdjęcie ma mówić samo za siebie). Na zdjęciach mile widziane będą dzieci, ale nie jest to warunek konieczny. Wysyłamy zdjęcia własnego autorstwa (z własnymi dziećmi na nich).

6. Zdjęcia będą na bieżąco dodawane do galerii konkursowej na FB. Będzie można je lajkować i komentować od 18 listopada do 13 grudnia do północy, jeśli będziecie chcieli zawalczyć o nagrodę publiczności.

7. Zwycięzców wybieram ja :) po dodatkowej konsultacji z mężem lub jeśli decyzja będzie naprawdę trudna, z innymi członkami mojej rodziny (za wyjątkiem nagrody publiczności). Kryteria, na które będę zwracała uwagę: ładunek emocjonalny, poczucie humoru, kreatywność, kadr, poprawność techniczna zdjęcia, jakość itp. Wyniki ogłoszę na blogu najszybciej jak się da, prawdopodobnie 16 grudnia.

8. Nagrody są wysyłane przez sponsorów tylko na terenie Polski.

No właśnie – nagrody. Kochani, jest o co walczyć, bo nagrody mamy piękne:

1. Nagroda główna za I miejsce w konkursie – Purello ufundowane przez firmę Aquilamed (więcej o ten zacnej nagrodzie poczytacie w TYM wpisie)

526581_592234840794318_264867611_n

Purello

2. Nagrodą za II miejsce w konkursie jest zestaw kosmetyków ufundowany przez firmę „Dzidziuś

dzidzius

nagroda

3. Przewidziałam dwa trzecie miejsca dla dwóch osób. Będą nimi dwie bajeczne książki z księgarni „Trzy Sowy

Trzy Sowy logo

książka Trzy Sowy 1książka Trzy Sowy 24. Nagroda publiczności – prześliczna poduszka Wiewiórka, która spodoba się nie tylko dziecku, ale i mamie, sponsorowana przez sklep „Cocoshki

cocoshki logo

cocoshki wiewiórka

5. Wyróżnienie – świetny kubek z podgrzewaczem na chłodne, zimowe wieczory od „Kolorowanki

Kolorowanka1238350_248574405294432_1452562985_n

 

6. Trzy nagrody pocieszenia to trzy cudne tasiemki materiałowe ze świątecznym motywem od „Monmon & Brunto„:

logoM&B

tasiemka monmon brunto 1tasiemka monmon brunto 2 tasiemka monmon brunto 3

Klikając w nazwę marki przeniesiecie się na jej stronę www, zaś klikając w logo możecie zapoznać się z fanpage’em danej marki na Facebooku oraz kliknąć tam „Lubię to” – do czego gorąco was zachęcam.

Czekam zatem na pierwsze zdjęcia z niecierpliwością!