Robot Bebo od Fisher Price – wesoła i kolorowa zabawka, która śpiewa, tańczy, świeci się i nagrywa głos. Zamieszkał z nami prawie dwa tygodnie temu i wszyscy bardzo go polubiliśmy.

Od razu zaznaczam, że nie jest to wpis sponsorowany, a Bebo Nina dostała od swojej babci w prezencie na pierwsze urodziny. Okazał się prezentem trafionym w dziesiątkę, nie tylko dlatego, że sama go wybrałam ;) Więc zdecydowałam się trochę więcej o nim napisać i opowiedzieć.

Zapraszam was na recenzję w postaci filmu. To moje pierwsze kroki stawiane w kręceniu takich filmików, więc będę wdzięczna za zachęcające komentarze :) Jestem ciekawa waszych opinii! Jeśli taka forma recenzji będzie się wam podobała, to co jakiś czas będę je dla was nagrywać.

Żeby obejrzeć film, trzeba na niego kliknąć! Dla większości to oczywiste, ale ostatnio okazało się, że jednak nie ;)

 

A oto obiecany link do zabawki Bebo w tej lepszej cenie –> KLIK

Oprócz tego, co powiedziałam w filmie to dodam jeszcze, że od kręcenia filmiku minął już tydzień, a Bebo nadal stoi u nas na honorowym miejscu w salonie, łatwo dostępnym dla dzieci. Non stop któreś z mojej dwójki go włącza i nawet Wronek zaczął przy nim tańczyć. Nina za to rozkręciła się jeszcze bardziej. Jest rewelacyjny. Niby jest to zabawka, jak milion innych na rynku, ale jednak nie każda grająca zabawka potrafi tak zainteresować dziecko i zachęcić do aktywności ruchowej.

Myślę, że jego wysoka cena jest uzasadniona, bo zapewne sztab osób nad nim pracował. Piosenki są bardzo przemyślane i miłe dla ucha, nawet jeśli grają po raz setny w dniu. Lampki świecą się w określony, zaprogramowany pod muzykę sposób, co skupia uwagę dziecka na dłużej. Wykonanie bez zarzutów. No i ten bardzo sympatyczny wygląd.

Jedynym minusem (no, oprócz ceny) może być to, że nie jest to zabawka do przytulania i przenoszenia, co nie każde dziecko od razu zrozumie. Nina na szczęście nie targa go za czułki i wystarcza jej funkcja Bebo jako tańczącego odtwarzacza, a Wronek już jest na tyle poważny, że od razu zrozumiał zastosowanie tego robota.

W następnym wpisie pokażę więcej propozycji na prezent na roczek, zajrzyjcie tu jutro!

DSC_1060

Robota Bebo kupicie np. TUTAJ

W filmie pojawia się też gepardzica Kira, to mój typ na prezent na roczek nr 2, znajdziecie ją TUTAJ – bardzo dobra cena! Zobaczcie jak Nina tańczy z Kirą na moim Instagramie :D

DSC_1212

___

Podane w tekście linki prowadzą do sklepu, który wypłaci mi drobną prowizję od sprzedaży tych zabawek,

jednak nie wpływa to na cenę, którą Ty zapłacisz, jeśli coś zamówisz.