Kiedy rodzi się dziecko, rodzi się również mama. Zdolna do wielu poświęceń, zawsze myśląca o swoim dziecku najpierw, a dopiero później o sobie. Wychodząca na zakupy dla siebie, a wracająca z torbą ubranek z działu dziecięcego. Potrafiąca odmówić sobie ostatniego kawałka ulubionego ciasta, bo dziecko też ma na nie ochotę.

Niedawno udzieliłam krótkiego wywiadu dziewczynom z Bonami.pl. Jedno pytanie dało mi do myślenia. Co ja tak właściwie robię dla siebie? Kiedyś wszystko się kręciło wokół mnie, moich planów, marzeń. Dzisiaj wszystko skupia się na dzieciach. Jest w tym coś pięknego, ale trochę mnie to przeraża. Za kilkanaście lat moje dzieci nie będą już mnie potrzebowały w takim stopniu jak dziś. Co mi zostanie? Czy będę miała jeszcze swoje sprawy?

DSC_4074

Dzień Mamy. Postanowiłam w tym dniu trochę się pomęczyć i pomyśleć bardziej o sobie. Zostawiłam większość swoich obowiązków mężowi. Siedzę o poranku przed komputerem kończąc ten wpis, z kubkiem gorącej kawy, którą zrobił mi Marcin. Wronek nadal w piżamie. Niech go tata przekonuje, że trzeba się przebrać. Później idę na rower. Sama. Ciekawe jak długo jeszcze wytrzymam ;)

Bycie mamą to najpiękniejsze co mnie spotkało. Dzisiaj się przemęczę, będę piła gorącą kawę, gdy mąż zajmuje się dziećmi. Będę wąchała moje goździki w wazonie i robiła im zdjęcia, zamiast małym Wronkom. Zamówię coś przez internet, tylko dla siebie. Zjem ostatnią truskawkę i wykąpię się z zamkniętymi na klucz drzwiami…

Spokojnie, jutro wszystko wróci do normy :)
DSC_4111 DSC_4088 DSC_4096 DSC_4101 DSC_4103 DSC_4104

Drogie Mamy – zapraszam Was do obejrzenia szczególniej dla mnie kampanii. Szczególnej, bo zawiera moje wybory produktów. Jeśli jeszcze nie znacie Bonami – ostrzegam, uzależnia! Znajdziecie tam cudeńka, których nie ma w innych sklepach. Sprowadzane z różnych zakątków świata, unikalne, dizajnerskie i po prostu piękne. Całą kampanię obejrzycie TUTAJ. Te piękne rzeczy na zdjęciach pochodzą właśnie stamtąd. Każdy przedmiot jest sprzedawany w ograniczonej liczbie, więc większości już nie ma w ofercie, ale jest jeszcze ta porcelanowa miska z „twarzą”, którą gorąco polecam.

Wszystkim Mamom życzę pięknego dnia. Przemęczcie się i też zróbcie dzisiaj coś dla siebie ;)

DSC_4116