Markę Bobux poznałam ponad rok temu, kiedy szukałam pierwszych sandałów dla rocznego Wronka. Jak wiadomo pierwsze buty dla dziecka to ważna sprawa, bo w tym okresie kształtuje się jeszcze stopa i sposób chodzenia. Uznałam, że warto zainwestować w dobre sandały i poszukiwania stanęły właśnie na marce Bobux.

Był to wybór całkowicie mój własny, podyktowany dobrem mojego dziecka oraz po prostu estetyką, która przypadła mi do gustu. Dlatego tym chętniej pokażę wam inne modele butów tej marki już jako efekt współpracy. Przetestowałam, wypróbowałam, drugi rok używamy, Wronek je lubi, więc z czystym sumieniem je rekomenduję.

Marka ta pochodzi z Nowej Zelandii. Powiedziałabym, że ceny odpowiadają raczej tamtejszym zarobkom, ale w sumie są niewiele droższe od naszych polskich Bartków, a obecnie (tylko dzisiaj!) jest w sklepie wiele promocji.

Poniżej przedstawiam wam moje wybory tych najładniejszych, patrząc moim subiektywnym okiem (przy każdym numerku pod zdjęciem jest link do danego modelu):

dla chłopca

1. i-walk

2. step up (te sandały nosił Wronek rok temu)

3. step up

4. step up

5. i-walk

6. i-walk (to są sandały z tego roku, pokazywałam je TUTAJ)

7. i-walk

8. i-walk

 

dla dziewczynki

1. i-walk

2. step up

3. i-walk

4. i-walk

5. step up

6. i-walk

7. step up

8. i-walk

*  *  *

Buty typu „step up” przeznaczone są dla dzieci, które właśnie stawiają pierwsze kroki i jeszcze uczą się chodzić. Mają bardziej miękką podeszwę i pozwalają na naturalną pracę stopy. Posiadają też więcej wolnego miejsca dla paluszków.

Buty „i-walk” są zrobione z myślą o dzieciach, które już sprawnie chodzą i biegają. Jak Wronek. Buty te pewnie trzymają stopę, ale podeszwa jest wystarczająco elastyczna, by pozwolić na swobodne stawianie kroków.

Poza tymi dwiema kategoriami znajdziecie w sklepie jeszcze miękkie buciki new-b dla noworodka oraz paputki soft sole.