Naszą główną atrakcją poza spacerami jest zabijanie czasu w galeriach handlowych. Szczególnie, że wyprzedaże trwają w najlepsze i klimatyzacja jest tam niezawodna. Łażę więc z Wronkiem, a jemu też jest dobrze w wózku – obraz się przewija na okrągło, więc jest na co popatrzeć.

No ale…… karmię piersią, więc zazwyczaj musimy odwiedzić podczas takiego wypadu szczególne miejsce. Pokój dla matek z dziećmi – nie ma go w każdej galerii, ale na szczęście w moich ulubionych bydgoskich centrach handlowych są. Jako początkująca matka z chęcią korzystam – chociaż nie z każdego korzystam z równie wielką chęcią. Pozwoliłam sobie zrobić mały ranking tychże pokoików. Mam nadzieję, że nikt mnie nie ścignie za zdjęcia, ale w końcu zakazu nie było nigdzie widać ;p

1. miejsce należy się moim zdaniem C. H. Rondo. Jak skorzystaliśmy z mężem i Wronkiem, to było tam czysto, przestronnie, wygodnie i ładnie. Minus – drzwi otwiera ochrona czymś w rodzaju domofonu – ja dzwonię, oni widzą dzięki kamerce, że ktoś z dzieckiem dzwoni i otwierają. Wszystko byłoby dobrze, gdyby oni jeszcze kontrolowali, czy osoba ze środka zdążyła już wyjść, zanim wpuszczą kolejną! Nam się niestety zdarzyło, że kogoś wpuścili, jak my byliśmy jeszcze w środku. Mimo to najbardziej mi się tam podobało i pokoik zrobił na nas wrażenie.

c. h. rondo Bydgoszcz

pokój do karmienia przewijak

2. miejsce – Focus Mall – znajdują się tam dwa takie pokoje, co jest dużym plusem. Miejsca jest dużo, miękki fotel do karmienia, z przewijaka nie korzystaliśmy. Minus – brzydki zapach i zaduch. Przydałaby się tam lepsza wentylacja.

25072013292 25072013293 25072013294

3. miejsce – Galeria Pomorska. Klitka 2×2 m. Ledwo wózek się mieści, a tu jeszcze trzeba sobie odsunąć krzesło spod umywalki, jeśli chce się karmić. Ciężko było zrobić jakiekolwiek zdjęcia, bez ultraszerokokątnego obiektywu :p Przewijak wydaje się jakiś mało higieniczny. Z zapachem podobnie jak powyżej. Plusy? Dobrze, że jest!

2707201329727072013298

Korzystacie z takich miejsc? Jakie są wasze doświadczenia?