Dobre, bo polskie!

Coraz więcej mam, które z pasji lub zawodowo zajmują się fotografią decyduje się na prowadzenie bloga o tematyce rodzinnej. Dlaczego? To proste – fotografki też zakładają rodziny i rodzą dzieci. I to wcale nie musi oznaczać końca ich kariery. Dochodzi jedynie kolejny temat zdjęć, który ma się na wyciągnięcie ręki i którym ma się ochotę dzielić z całym światem.

Blogi, które chciałabym wam polecić są wyjątkowe. Mamy, które je prowadzą robią niezwykłe zdjęcia. Przemyślane kadry, dopracowana  obróbka oraz nieskazitelna jakość – to wszystko sprawia, że zostajesz na blogu odrobinę dłużej, aby popatrzeć i nacieszyć oko. Oraz aby pozazdrościć, że ja tak nie umiem!

Życzę mocnych doznań estetycznych!

1. Mammamija:

mammamija7

mammamija4mammamija5

2. Mommy Draws

mommydraws1mommydraws2 mommydraws3

3. Mama na szpilkach:

mamanaszpilkach2 mamanaszpilkach3 mamanaszpilkach

4. Blog Żorżety:

żorżeta1 żorżeta2 żorżeta3

5. Buuba:

buuba3 buuba2 buuba1

6, Mini Wini:

miniwini3 miniwini1 miniwini2

7. Lena&Kuba (wyjątkowo dodaję z opóźnieniem, ponieważ totalnie wyleciał mi z głowy podczas robienia wpisu, a jest to blog, na którym czytam każdy post i oglądam każde zdjęcie i nie może go tu zabraknąć)

0132 0013 0351

Po więcej zdjęć – zajrzyjcie na blogi autorek (nazwy są podlinkowane, wystarczy kliknąć).

W komentarzu możesz napisać, który blog najbardziej ci się podoba (pod względem zdjęć), a jeśli znasz inny ciekawy fotograficznie blog, podziel się z nami linkiem :)