Wspominałam wam już wcześniej, że planujemy zakup lżejszej spacerówki. Niedługo zmieniamy Wronkowi fotelik samochodowy i co za tym idzie, nie będziemy mogli przypinać fotelika/nosidełka do stelaża z kołami. Nie widzi nam się jednak wozić ze sobą wszędzie stelaż + siedzisko spacerówki + fotelik, który zostaje w samochodzie. Potrzebujemy jakiejś lekkiej, niedrogiej, składanej jednoczęściowo spacerówki.

Poza tym wkrótce czeka nas kolejny lot samolotem, więc również do tego typu podróży musimy mieć jakiś wygodniejszy środek transportu dla Wronka.

Postawiłam na spacerówki z tacką. Nie są to typowe parasolki, bo nie składają się one podłużnie. Złożona zajmuje przez to więcej miejsca. Mimo to uważam, że dzięki tacce wózek będzie bardziej praktyczny i posłuży nam także jako fotelik do karmienia. Podczas kilkudniowego pobytu w Norwegii na pewno będzie to jakieś ułatwienie. Poza tym przyda się na wszelkie dłuższe wycieczki piesze, spacery, czy choćby podczas wizyty w restauracji. Moim zdaniem taki wózek jest po prostu bardziej praktyczny.

Zdecydowałam się też na ciemny kolor. Osobiście nie podobają mi się wózki w jaskrawych, żywych kolorach. Uważam, że wózek przede wszystkim powinien pasować do mnie i do mojego męża, do naszego stylu, naszego sposobu ubierania się.

Oto moje typy:

1. Graco Mirage +graco mirage 340 zł

2. Coto Baby Blues

pol_pl_COTO-BABY-Wozek-BLUES-GREY-36249_1

3. Caretero Monako

12092b

 

spacerówki

Różnice są niewielkie, ale może pomożecie mi w wyborze?

wózki z tacką

A Ty który byś wybrał/a?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...