Zawsze mi się marzyło takie wielkie łoże, a na nim mnóstwo poduch. Inspiracji skomponowania takiej oprawy jest bez liku na Pinterescie. Ostatnio wsiąknęłam w temat i zamiast ogarniać chatę oczywiście przykleiłam się do monitora, aż mnie Marcin musiał odklejać.

A wszystko to przez to, że zaprzyjaźnione Lotari poprosiło mnie o ułożenie poduszek na łóżku z wykorzystaniem dwóch poduszek dekoracyjnych Lotari. Poduszki mają wymiary 40 cm x 40 cm. Pomyślałam więc, że dobrze będą wyglądały dodatkowo dwie wielkie poduchy z tyłu. Pomiędzy nimi zmieściłam jeszcze jedną futrzaną, która pasuje prawie do wszystkiego.

Teraz pytanie do was: lepiej wygląda taki zestaw jak na poniższym zdjęciu, czy dodatkowo z małą poduszeczką z przodu jak na drugim zdjęciu?

DSC_3635 DSC_3632

Ja zdecydowałam się kontynuować zdjęcia wersji 1. Chyba lepiej uwydatnia delikatny, różowy wzór na poduszkach.

DSC_3633 DSC_3628 DSC_3629

Pomyślicie – ok, różowe poduszki, nic szczególnego. Ale! W Lotari, jak ze wszystkim, wzór nadruku można wybrać sobie z bazy zdjęć i grafik, których jest chyba z miliard. Można też zamówić poduszkę z własnym zdjęciem, tzn. może nie z własnym, bo to już byłby narcyzm, no chyba, że na prezent walentynkowy ;) Ale ze zdjęciem dzieci to już na każdą okazję i dla każdego.

Poniżej pokażę wam kilka grafik, które ja sama wybrałabym do swojego domu do wykorzystania nie tylko na łóżku, ale też na sofie lub w fotelu:

lotari kompozycja z poduszek

W jaki sposób przegląda się te grafiki? Wchodzisz na stronę www.lotari.pl, klikasz w „Z nadrukiem”, a następnie „Zaprojektuj własną poduszkę”. Dalej można wybrać rodzaj grafiki, której szukasz, ale najlepiej jest wpisać hasło, np. „trójkąty”, „gwiazdki”, „drzewa”, „deer”, „napis”, „chevron”. A potem powodzenia w szukaniu i wybieraniu :) No i możesz też wczytać własne zdjęcie i w ustawieniach grafiki zmienić je np. na czarno-białe. Ogólnie jest dużo możliwości. Jak tylko kupimy nową sofę to pewnie trochę popłynę.

DSC_3638

Dobra, dosyć już tych zdjęć.

DSC_3639

___________

Wpis powstał we współpracy z Lotari