Może jestem szalona, bo zaczęłam rozglądać się za małymi ubrankami tuż po tym, jak dowiedziałam się, że zaszłam w drugą ciążę. Oczywiście gdzieś tam po cichu pojawiały się myśli, że jeszcze wszystko może się zdarzyć, że to początek, że taki i taki % młodych ciąż kończy się poronieniem, ale kto tak naprawdę zakłada, że to się zdarzy? Ja nie zakładałam, więc kilku słodkim akcesoriom się nie oparłam.

Tym razem jestem bogatsza o doświadczenia z pierwszym maluchem i mniej więcej wiem, co jest niezbędne, a co można sobie podarować. Poza tym zostawiłam wiele przydatnych gadżetów i ubranek po Wronku z myślą, że raczej nie chcemy długo czekać ze staraniami o drugie. Chcę jednak odświeżyć nieco wyprawkę dla maleństwa o całkiem nowe elementy. Pomogły mi w tym, m. in. letnie wyprzedaże. Nie chcę też zostawiać wszystkich wydatków na sam koniec, więc co miesiąc coś dokupię. Na razie wszystko wybieram raczej uniwersalne, jako że nie znamy jeszcze płci maleństwa. Na razie z nowych rzeczy mamy:

1. Mokasynki „Marta Made It” – ci, którzy podglądają blog od dawna wiedzą, że je uwielbiam. Przy takich malutkich niemowlakach sprawdzają się najlepiej, bo nie spadają z nóżek i można szaleć z kolorami, bo nie wybrudzą się prawie wcale.

DSC_8583

2. Dwa kopertowe body z krótkim rękawkiem i dwa z długim, z wyprzedaży w Zarze

DSC_8577

3. Dwie czapeczki typu czepki, wyprzedaż w KappAhl, za grosze

DSC_8582

4. Śliniak przywieziony z Norwegii, z wyprzedaży w Lindex. Choć śliniaki zostawiłam praktycznie wszystkie, przydadzą się jakieś nowiutkie „na wyjścia”.

DSC_8576

5. Mgiełka bambusowa Poofi od Kidstyle.pl. No dooobra, z tymi ciepłymi dniami w TYM wpisie to była jawna ściema. Od początku wiedziałam, że mgiełkę zachowam dla Maleństwa :)

DSC_8580

6. Chusta do karmienia i pasek na smoczek od Titot:

DSC_8587

7. Rampers w tygrysie pręgi z wyprzedaży w KappAhl, rozmiar 56. Wronek ma identyczne w rozmiarze 80 :)

DSC_8575

8. Kombinezon od Czachora, rozmiar 56. Wronek ma identyczny w rozmiarze 86, bez stópek. Mam nadzieję, że będzie mu dobry jeszcze w lutym i zrobię im obojgu wspólne zdjęcie w kombinezonach ;)

DSC_8589

Na razie to tyle, mam nadzieję, że niedługo będę mogła wam pokazać więcej. Sezon na wyprzedaże jednak na razie się skończył, więc to może trochę potrwać ;)