Jesteś młodą mamą? Teraz w Dniu Matki nie tylko musisz pamiętać o swojej mamie, ale również o sobie. Pamiętaj, żeby w jakiś wyjątkowy sposób uczcić ten dzień, przynajmniej do momentu, kiedy Twoje dzieci będą zdolne wziąć sprawy w swoje ręce ;)

Kup sobie świeże kwiaty do wazonu, poproś męża o zrobienie kawy, odpocznij i zrzuć odrobinę tego słodkiego ciężaru w tym szczególnym dniu na kogoś innego.

Dobra, brzmi utopijnie. I tak będziesz zasuwać z praniem, obiadem, pieluchami… Jeśli odpoczynek nie będzie Ci dany, to może chociaż skorzystasz z mojej propozycji na coś bardziej materialnego, ale wartego każdej złotówki. Na coś, co zostanie w twoim domu na zawsze i będzie przypominało Ci te piękne czasy, za którymi nie raz zatęsknisz. Czasy, kiedy Twoje dzieci są małe, a Ty jesteś całym ich światem.

DSC_3827 DSC_3816 DSC_3814

Mowa oczywiście o fotoksiążce. Zamawiam swoją co roku w Printu. Co roku mobilizuję się, żeby powybierać najważniejsze i najpiękniejsze fotografie z całego roku i umieścić je w tym albumie. Dzień Matki to jest dobra okazja, żeby się za to zabrać, bo i pretekst przed mężem do wydatku jest, i już kolejny rok zapełnia się nowymi zdjęciami, które później trzeba będzie przejrzeć, więc najwyższa pora nadrobić zaległości. Nie chciałabym musieć kiedyś ogarniać zdjęć z aż dwóch lat… Już z tego poprzedniego wybrałam ponad 500 i ciężko było z niektórych zrezygnować.

DSC_3785 DSC_3768 DSC_3767 DSC_3863 DSC_3850 DSC_3842 DSC_3879 DSC_3875

Do swojego projektu wykorzystałam szablon „Miętowo mi” i dopiero pierwszy raz eksperymentowałam z dodatkami i tłami, które znajdziecie w bocznych kolumnach. Można naprawdę świetnie sobie to dopasować do własnego stylu i pomysłu. Kolorystyka tego szablonu też bardzo mi odpowiada.

printu

Na okładkę wybrałam te zdjęcia, które są dla mnie jednymi z ważniejszych z tego roku i które najlepiej go streszczają.

DSC_3871

Dodatkowo, jak co roku, zabieram się też za album tradycyjny. Te zdjęcia, które nie zmieściły się do mojej fotoksiążki zamierzam wywołać i powklejać do albumu. Do wklejania zdjęć użyję tym razem kleju w taśmie, jest bardzo wygodny i poręczny. Znajdziecie taki tutaj. W tym samym sklepie (www.familyportraits.pl) znajdziecie ogromny wybór akcesoriów i dodatków do tzw. scrapbookingu. Można dzięki nim uatrakcyjnić swój album i uczynić go wyjątkowym i jedynym w swoim rodzaju.

DSC_3888

DSC_3872

Fotoksiążkę można sprezentować oczywiście nie tylko samej sobie, ale też swojej własnej mamie. A jeśli jesteś facetem – pamiętaj w tym dniu o dwóch mamach – swojej i swoich dzieci ;)

Mam dla Was jeszcze niespodziankę od Printu.pl z okazji zbliżającego się Dnia Matki – rabat w wysokości 40% na wybraną fotoksiążkę. Kod rabatowy znajdziecie tu –> KLIK

___

Album tradycyjny, który widzicie na zdjęciu powyżej kupiłam kiedyś w Biedronce.

Naklejki, spinacze, akcesoria – FamilyPortraits.pl

Koc ColorStories z Kodomo.pl

Spineczka chmurka Turlututu.pl

Lalka króliczek lalkimetto.com