Drugie urodziny Wronka zbliżają się wielkimi krokami (22 maja). Nie planuję wielkiej imprezy z tej okazji, raczej małe spotkanie w gronie najbliższej rodziny, ale pewne akcenty są obowiązkowe. No i obowiązkowe są prezenty!

Rowerki, jeździki itp.:

party-rowerki

Obowiązkowym prezentem na drugie urodziny jest jakiś środek transportu dla malucha. U nas będą wszystkie 3 propozycje jako prezenty od różnych osób. (1) Trójkołowy rowerek, choć przez wielu odradzany, wybrałam jako prezent od dziadków. Dla mnie osobiście taki rowerek jest symbolem dzieciństwa i nie może go u nas zabraknąć. Wybrałam jednak taki z łańcuchem, bo nie ma nic gorszego w takich rowerkach niż pedały przy przednim kole.

(2) Będzie również hulajnoga Mini Micro. Naczytałam się o niej, naoglądałam na zdjęciach i filmikach i jak dla mnie must have. Damy znać później jak sobie Wronek na niej radzi.

(3) Rowerek biegowy też będzie, ale totalnie nie mam pojęcia jaki, to będzie niespodzianka.

Zabawki i inne:

partyinne

(1) Wronek powoli zaczyna interesować się rysowaniem (i pisaniem po ścianach!), więc w prezencie dostanie taki zestaw kredek. Kredki oprócz tego, że rysują to można z nich budować wieżę. Do kredek przydałaby się jakaś kolorowanka. Możecie coś polecić?

(2) Obowiązkowo dla dwulatka jak dla mnie musi też być zdalnie sterowany samochód. Billy od Chicco, który wybrałam nadaje się właśnie dla dzieci od dwóch lat. Nie mogę się doczekać, kiedy Wronio odpakuje ten prezent :)

(3) Od drugich dziadków prezentem będzie zaś pociąg dziadka świnki. Czuję, że to też będzie hit!

Imprezka:

party-inspiracje

Tutaj nie będę się produkowała, bo mamy Bubkowej nie przebiję. Zobaczcie sobie zdjęcia z urodzin Kubusia o TUTAJ. Na pewno nie może zabraknąć balonów. Takie duże, metrowe znajdziecie TUTAJ, a z cyframi do wypełnienia helem TUTAJ.

Tort:

tort

Nie jestem pewna, czy podejmę się samodzielnego pieczenia, czy zamówię. Nie wiem też, w którą stronę pójść – gruba warstwa M&M’sów na wierzchu czy minimalizm z kolorowym akcentem balonów, a może roboty drogowe z koparką jako dekoracją? Czasu zostało niewiele, więc kilka kolejnych dni spędzę na poszukiwaniu inspiracji w tym temacie.

A co wasze dzieci dostały/dostaną na drugie urodziny?