Na blogach często pokazuje się ubrania i akcesoria, które kosztują sporo pieniędzy. Dla wielu rodziców są to kwoty nie do zaakceptowania. Niektórzy pukają się po czole, inni patrzą i chcieliby, ale wiedzą, że nie mogą, a dla innych jest to norma, bo właśnie na blogach szukają produktów najwyższej jakości i cena nie gra dla nich roli. Ale dzisiaj dla odmiany pokażę wam ubranka, na które większość z was może sobie pozwolić, a jakością jakoś mocno nie odbiegają od topowych marek. Na dodatek są szyte w Polsce przez polskie krawcowe.

Na początku odpowiedzmy sobie na pytanie, ile ubranek dziecięcych kupimy za lekko ponad 300 zł.

W dizajnerskim sklepie, dajmy na to Kukukid.pl kupisz:

W przeciętnej sieciówce, niech będzie KappAhl:

Lub też za lekko ponad 300 zł możesz kupić tyle polskich ubranek marki Pinokio w sklepie 4kidspoint:

jotpegi (33)

Znajdziecie tu zestaw bluza (nie, to nie jest hello kitty ;) nie każdy kotek to hello kitty, tak tylko uprzedzam komentarze) i spodenki dla dziewczynki:

jotpegi (24)

Bluza i spodnie dla chłopca:

jotpegi (27)

Spódniczka (hicior! około 26 zł!) i body:

jotpegi (22)

I kilka sztuk bielizny – bodziaki i pajacyki. Znajdziecie różne wzory TUTAJ.

jotpegi (11)

Gdy Wronek był mały lubiłam go ubierać jak „małego-starego”. Po czasie się z tego wyleczyłam i teraz z Niną sztywne spodenki lub dżinsy w ogóle nie wchodzą w grę. Królują bodziaki i legginsy. Pokochałam też półśpiochy (spodenki ze stópkami). Zwycięża wygoda – Niny i moja. Ubranka Pinokio to właśnie takie ubranka, które są wygodne w ubieraniu i wygodne w noszeniu dla dziecka. Idealne na ten pierwszy rok życia dziecka, kiedy dziecko głównie leży, siedzi i raczkuje na podłodze. Są miłe w dotyku i można znaleźć kilka ciekawych wzorów. Spódniczka może nie do końca wpisuje się w ten model wygody, o której piszę, ale jest to wyjątek, a jest po prostu słodka:

DSC_0027 (2)-2 DSC_0024 (2) DSC_0016 (2) DSC_0041 (3) DSC_0051 (2)-2 DSC_0061 (3) DSC_0063 (3) DSC_0073 (3)

Na nóżkach Ninka ma mokasynki Marta Made It, a Wroniu papcie Collegien – tak dla równowagi ;)

Zajrzyjcie koniecznie do 4KidsPoint, bo oprócz ubranek w przyzwoitych cenach znajdziecie mnóstwo znanych wam już marek i nowości :)

Kupując ubranka koniecznie wpiszcie kod rabatowy na 10% zniżki ;) hasło: Pinokio