Podpatrując blogi zza wielkiej wody zaobserwowałam panujący tam pewien trend w modzie. Chodzi o tytułowe mokasynki. Takie ręcznie szyte, ze skóry. Obserwowałam, obserwowałam, no i wzięło mnie – chcę takie dla Wronka!

Dojrzałam skórzane mokasynki u kogoś na Instagramie – był odnośnik do niejakiej MartaMadeIt, szybki e-mail i zamówienie złożone. Coś czuję, że dziewczyna zbije na tym interesie fortunę. Nie widziałam, żeby ktokolwiek inny robił takie buciki w Polsce.

Zara baby leginsy

Leginsy Zara Baby | body Cubus baby | skarpetki h&m | mokasynki Marta made it

zara baby leggings

Swoją drogą mam nadzieję, że nie rzucicie się wszyscy nagle na te mokasynki, bo potem będzie mi trudno zamówić kolejne buciki, gdy Wronek z tych wyrośnie :D

Tak czy inaczej zaryzykuję i polecę je wam, bo nie dość, że są piękne, urocze i po prostu zachwycające to są jeszcze do tego bardzo praktyczne.

mokasynkileather moccasins dziecięce mokasyny mokasynki dla niemowlaka

Pamiętacie mój wpis o tym, czy buciki są niemowlętom potrzebne (TUTAJ)? Otóż odkąd mamy jesień, a na zimowy kombinezon jest jeszcze za wcześnie to owszem, są potrzebne. Sama też bym na dwór w samej skarpetce nogi nie wystawiła, to co dopiero niemowlę. Jednak taki mały bąbel, nie wiadomo czemu, ustala sobie za cel natychmiast buciki z nóżek zdjąć. Macha pytkami z całych sił, ociera piętą o piętę, łapie rączkami, a nawet bezzębne dziąsła do akcji włącza! Z mokasynkami te numery jednak nie przejdą. Gumki w kostkach to uniemożliwiają.

Ponadto są ze skóry, więc naturalne tworzywo, nóżka się tak nie spoci. Miękka podeszwa zapewnia swobodę ruchów. Chroni przed zimnem i wiatrem, ale nie przegrzewa.

Wybrałam czerwone, żeby pasowały do wronkowego bezrękawnika i stanowiły wyrazisty akcent w ubiorze. A jaki kolor ty byś wybrała?

kappahl baby baby moccs moccs bumbo seat baby moccasins