Odpowiedź jest prosta – najlepiej tam, gdzie jest… Babcia!

Wróciliśmy niedawno z naszych wakacji w Norwegii. Jak część z Was wie, to tam mieszka moja mama. W tym roku odpuściliśmy sobie jeszcze wakacje we czwórkę na jakiejś ciepłej wyspie i zamiast tego pojechaliśmy w nieco chłodniejsze miejsce, by rzeczywiście móc w tym czasie trochę odpocząć. Piękne widoki i czyste powietrze wynagrodziło nam prażenie się się na rozgrzanym piasku, choć słońca nam nie brakowało, bo pogoda nas wyjątkowo rozpieszczała.

Co robiliśmy? Głównie spacerowaliśmy po okolicy podziwiając widok na morze, które pięknie przysłaniają wystające z wody góry. Dużo odpoczywaliśmy na kanapach w towarzystwie przeszczęśliwej z powodu możliwości zabawy z naszymi dziećmi Babci. Zrobiliśmy masę zdjęć. A nawet wyrwaliśmy się kilka razy z domu tylko we dwoje, co było miłą odmianą.

Spodziewajcie się jeszcze kilku wpisów ze zdjęciami z naszego urlopu, obiecuję, że nie będzie nudno :)
DSC_5594 DSC_5589 DSC_5599 DSC_5641 DSC_5648 DSC_5656DSC_5678 DSC_5686

Wronek ubrany w:

 • jeansy z materiału przypominającego dres (bardzo wygodne dla ruchliwego dziecka) – Nativo Kids
 • bluza z wilkiem – tutaj
 • buty – Bobux

Nina:

 • jeansy z H&M
 • bluza (za duża, ale podwijam rękawki i wypada jak tunika) – tutaj
 • buty – Adidas

Na koniec mam obiecaną Wam na Facebooku niespodziankę! Mam 6 koszulek Nativo Kids do rozdania!

Zadanie konkursowe to wejść na stronę www.nativokids.com , znaleźć dokładną nazwę koszulki z plakatu, którą chciałoby się wygrać i wkleić ją w komentarzu (np. t-shirt B-TSH-020-B) oraz podać preferowany rozmiar. Oprócz nazwy koszulki trzeba napisać zdanie od siebie, np. możecie pochwalić moje zdjęcia :D Jeśli tego nie zrobicie, komentarz może zostać uznany za duplikat innego komentarza i nie zostanie on opublikowany.

Wygrywa pierwszych 6 komentarzy z niepowtórzonym wyborem koszulki (pierwszy komentarz z koszulką z wilkiem, pierwszy komentarz z koszulką „hope” itd.). Każdy komentarz muszę zatwierdzić, dopiero wtedy będzie on widoczny na blogu, ale zrobię to dopiero jutro, więc bądźcie cierpliwi. Wyniki ogłoszę jutro lub w niedzielę tutaj pod tym wpisem. Jedna osoba może walczyć o jedną koszulkę! Ale można poprosić znajomych, by walczyli o inną dla Was  ;)

Podawajcie prawdziwe adres e-mail w formularzu komentarza, bo przez niego będę się kontaktowała z wygranymi.

Dla przypomnienia wklejam plakat

wronek

Powodzenia!

WYNIKI

Podam od razu wyniki, żeby się nikt nie musiał zastanawiać :) Zasady były jasne – trzeba było podać dokładną nazwę koszulki ze strony Nativo Kids, sam numerek czy napis z koszulki nie wystarczył (przykro mi Kinga :( ).Na niektóre koszulki było więcej chętnych, ale tak jak uprzedziłam – pierwszy komentarz z wyborem danej koszulki wygrywa.

Koszulki wygrali więc:

 1. Czerwona koszulka z lwem – Salusiowo
 2. Szara koszulka z wilkiem – Lidia R.
 3. Niebieska koszulka z rekinem (piranią?) – Natalia L.
 4. Szara koszulka z gwiazdą – Alicja Biernat
 5. Niebieska koszulka z napisem – Anita
 6. Biała koszulka z napisem „Hope” – Nualia

Gratuluję wam refleksu! Proszę o kontakt mailowy (wronkowamama(małpka)gmail.com) najpóźniej do środy.

Dziękuję też za wszystkie miłe słowa w komentarzach! Jeszcze nigdy nie dostałam od Was tylu komplementów naraz :D Mam nadzieję, że czujecie się ośmieleni i będziecie częściej komentować ;) To jest naprawdę dla mnie ważne wiedzieć, że po drugiej stronie siedzi żywa osoba, która rzeczywiście czyta to co piszę i ogląda te zdjęcia, które wytrwale obrabiam. Odzywajcie się częściej :*