Każdy z nas je nagrywa. W różnych sytuacjach codziennych, kiedy aparat lub kamera są poza naszym zasięgiem. Telefon mamy prawie zawsze przy sobie i filmujemy scenki z życia – dziecko na spacerze, pierwsze kroczki, skwaszoną minę podczas jedzenia ogórka kiszonego po raz pierwszy, itd… Większość z tych filmików nie ujrzy światła dziennego. Sami odtwarzamy je z nudów podczas jazdy samochodem albo w kolejce do lekarza. A gdyby tak dać szansę niektórym z nich wyjść poza ramy naszej karty pamięci w telefonie i pokazać je światu?

Wokalistka Novika i nowatorski pomysł agencji Super-Fi i Bang Digital, o którym zaraz napiszę, dają nam taką możliwość. Będzie konkurs. Jeden z tych, które lubię najbardziej. Taki, w którym najważniejsza jest dobra zabawa i kreatywność.

!cid_B1C5EB89-8D36-44A8-8406-6A54E49F554A

Konkurs będzie polegał na wysyłaniu filmików nakręconych tylko i wyłącznie za pomocą telefonów komórkowych. Najlepsze filmiki zostaną zmontowane w teledysk do utworu Noviki pt. „Mommy Song”. Nawet jeśli twój filmik nie dostanie się do najlepszej ósemki, to i tak każdy uczestnik dostanie spersonalizowaną wersję teledysku z własnym fragmentem video. Fajnie, nie? Spodobał mi się ten pomysł, więc będę was na bieżąco o nim informować.

Na razie zastanówcie się, czy może macie już jakieś filmy na komórce, które nadają się na konkurs, albo myślcie nad pomysłami. Zbliża się majowy weekend, więc jest trochę czasu na realizowanie różnych, twórczych i szalonych pomysłów. Ja też coś nakręcę i wyślę na konkurs. Filmiki wysyłać będzie można od 5 maja na stronie www.mommysong.pl, a wyniki konkursu będą ogłoszone 26 maja. Któraś z nas dostanie niezapomniany prezent na Dzień Matki ;)

A tymczasem zobaczcie sobie, jakie filmiki z minionego weekendu mam na swojej komórce:

logo-png-green 2