Ja to jestem taka, że nie mogę sobie pozwolić na nudę. No nie potrafię się nudzić. Ostatnio zostałam sama z Niną w domu na 3 godzinki i w tym czasie natchnęło mnie, żeby zrobić filmik ze zdjęć techniką „stop motion”. Każdy może to zrobić i nie jest to jakieś bardzo skomplikowane.

Technika ta polega na przesuwaniu różnych przedmiotów i robieniu zdjęcia po każdym przesunięciu. Później montujemy te zdjęcia w filmik i wygląda to tak jakby te przedmioty same się przemieszczały. Do mojego filmiku potrzebowałam prawie 500 zdjęć, które dały mi filmik o długości około 1,5 minuty. Naprawdę polecam, bo niewiele potrzeba, a efekt jest ciekawy.

DSC_0357_2

Filmik przedstawia zawartość mojej torebki. Wcześniej robiłam już wpis na ten temat, ale tutaj bardziej mi chodzi o sam filmik, a nie o konkretną zawartość ;). Nie zawsze i nie przez cały czas mam w torbie wszystkie przedmioty, które pojawiają się na planie, ale co jakiś czas większość z nich tam trafia i znaleźć w niej można różne skarby. Moja torebka została zdominowana przez zabawki, ubranka i dziecięce akcesoria, dlatego musi być pojemna.

Z kolekcji Morini wybrałam nowy model torebki Moco, który wkrótce będzie dostępny w sklepie. Jest ona odrobinę mniejsza niż standardowa Moco, ale jest nadal bardzo pojemna, ale też na tyle poręczna, że można jej używać na co dzień. Można też ją doczepić do wózka. Wygląda bardzo kobieco i dodaje mamie atrakcyjności, co najbardziej w niej lubię :)

 

W roli głównej wystąpiła:

torebka Morini Moco Mini

W pozostałych rolach (w kolejności wystąpienia):

kocyk Cuddly Zoo

bluza Pinokio

czapka Piu di me

Nina <3

harmonijka Oczami Maluszka

ludzik LEGO Duplo :)

aparat Plan Toys

zdjęcia z albumu

chusteczki higieniczne ze Świnką Peppą

Świnka Peppa

mokasynki Marta Made It

paputki Titot

body Kukukid

chrupki kukurydziane

butelka Garbo&Friends

pieluszka BooBaby

2 Pampersy Premium Care

skarpetki Collegien

spacerowy krem Momme

krem antybakteryjny Osmoza Care

kosmetyki mamy, głównie Fm Make up

tampon :p

portfel

telefon

długopis

* * *

PS. Zaglądajcie na mój fanpage, są tam dwie drewniane rakiety Janod do wygrania ;) –> KLIK