Pisałam wam już wcześniej, że zdecydowaliśmy się położyć na drewnianą podłogę panele, ponieważ jest to bardzo zimna podłoga i trzeba było ją wyizolować. Jednak same panele też nie są zbyt ciepłe i od początku szukałam też odpowiedniego dywanu do pokoiku, żeby w dupkę było ciepło i żeby ładnie wyglądał.

Jak natrafiłam na ten dywan na stronie komfort.pl to od razu wiedziałam, że to jest to. Trójkąty – są w modzie i pasują do naszych domków. Kolory – wpisują się w kolory przewodnie w pokoju i wnoszą ożywienie do wnętrza. Wymiary – 140 x 200 cm, dokładnie tyle, ile potrzebowałam na miejsce do zabawy dla Wronka. Cena – przystępna. Ideał!

Nie jest to typowo dziecięcy dywan (choć znajduje się w kategorii dywanów dziecięcych), co tym bardziej mnie cieszy, bo postaci z bajek czy wesołych samochodzików na podłogę bym nie wybrała. Ale nie robi się też zbyt poważnie i monochromatycznie. Pokój dziecka pozostaje pokojem dla dziecka.

Powiem wam, że całe to organizowanie pokoju Wronka sprawia mi wiele radości. Gdy pomieszczenie było już po remoncie, szafa złożona, regał postawiony, zabawki przyniesione i w końcu mogłam rozłożyć na środku ten dywan, to jedyne co chciałam zrobić, to… położyć się na nim i rozkoszować tą dziką satysfakcją z dokonanej pracy :) Polecam wszystkim!

DSC_5999m DSC_6008m DSC_6010m DSC_6046m

Dywan znajdziecie TUTAJ

Mokasynki oczywiście STĄD

Kostka edukacyjna TUTAJ