Dotarły i do nas. Cotton ball lights. Jestem nimi totalnie zauroczona. Najpierw wywołały we mnie zaciekawienie. Następna reakcja – takie ładne coś z niczego. Ale gdy zostały zmontowane i podłączone do prądu – wzbudziły nieudawany zachwyt.

DSC_6514 DSC_6515

Światełka te można dostać w Polsce już od jakiegoś czasu i cieszą się dużą popularnością. Niedawno ruszył nowy sklep z okrągłymi lampkami, który prowadzi przefajna pani o pięknym imieniu (śmiałabym rzec, że najpiękniejszym, ale mogłaby mnie zalać fala hejtu, więc zostawię tę wiedzę dla siebie). Cottonove Love to nie tylko kolejny sklep internetowy z ładnymi rzeczami. Cottonove Love to społeczność. Założycielka sklepu, Agnieszka ;) zachęca do wysyłania zdjęć ze swoimi aranżacjami z wykorzystaniem lampek. Mogą być one później umieszczone na stronie lub fanpagu. Każda mama-dekoratorka wnętrz własnego domu lubi, gdy jej pomysły są doceniane. U Agnieszki możesz na to liczyć.

Wybieranie kolorów niteczkowych kulek to wielka radocha, ale też ogromny problem. Ciężko się zdecydować i wybrać spośród tylu barw i ich odcieni. Ja wybrałam swój zestaw tak, żeby pasował do mojej sypialni. Docelowo lampki mają być zawieszone na wezgłowiu łóżka. Zrobiłam już nawet wstępną przymiarkę:

DSC_6677 DSC_6675 DSC_6662 DSC_6644

Nietrudno się domyślić, że długo się nimi w tym miejscu nie nacieszyłam. Każdego poranka Wronek ląduje w dużym łóżku i to się po prostu nie mogło udać :) Jeszcze nie teraz.

DSC_6704 DSC_6689 DSC_6698

Dlatego póki co, światełka będą spoglądać na nas z półek. Tam też prezentują się uroczo.

DSC_6719 DSC_6739 DSC_6721 DSC_6724

Zamówiłam również mały zestaw z przeznaczeniem do pokoiku Wronka, który będziemy urządzać wiosną. Wybrałam same białe kulki. Białe mają swój urok, szczególnie gdy są zgaszone. Stwierdzam jednak po fakcie, że te lampki są piękniejsze, gdy bije z nich kolor. Mam już pomysł na małą modernizację kolorystyki. Na razie skandynawska biel cieszy nasze oczy ze szklanego kielicha.

DSC_6607 DSC_6619

A Ty co byś zrobił/a ze swoim zestawem okrągłych lampek? Zajrzyjcie na stronę Cottonove Love i sami się przekonajcie, że nie łatwo jest wybrać kolory z takiej palety:

cottonove

 

Konkurs tutaj: http://wronek.pl/cottonove-love-konkursik/