Dawno nie było u mnie żadnego konkursu! A Mikołajki to jest świetna okazja do obdarowywania. Portal Pyszne.pl chciałby wam z tej okazji podarować… kolację w domowym zaciszu, całkiem gratis i bez gotowania.

Nie wszystkim oczywiście, ale trzem zwycięzcom. Do wygrania są bony na zamówienie jedzenia przez internet. Muszę wam się przyznać, że sama jeszcze nigdy nie zamawiałam jedzenia w ten sposób! Jeśli już się zdarzyło, to zamawialiśmy  jedynie pizzę przez telefon. Czuję jednak, że wkrótce może się to zmienić. Jak w domu będzie dwójka dzieci (w tym jedno być może wiecznie przyssane do piersi) to może być mi trudno każdego dnia ugotować obiad. Myślę, że skorzystam z tej metody jeszcze nie raz. Żeby siebie i was ośmielić do takiego nowoczesnego sposobu zamawiania jedzenia zrobimy sobie małą zabawę.

Zadanie konkursowe jest proste:

1. Wejdź na stronę Pyszne.pl, wybierz dowolną restaurację w swoim mieście oraz swoje ulubione danie, które zamówił(a)byś na kolację, gdyby niespodziewanie odwiedził cię Święty Mikołaj we własnej osobie.

2. W komentarzu pod tym wpisem napisz co wybrałeś/aś i dopowiedz do tego KRÓTKĄ scenkę z waszego spotkania. To może być dialog między wami, okoliczności w jakich Mikołaj zastał twój dom, opis, jak zachowałoby się twoje dziecko lub cokolwiek innego wymyślisz. W komentarzu podpisz się imieniem i nazwiskiem, tak jak jesteś podpisana/y na swoim profilu Facebooku.

3. Udostępnij na Facebooku (publicznie) TEN plakat konkursowy.

plakat mały

Do wygrania są 3 bony: o wartości 100, 50 i 50 zł. Najciekawsza lub najśmieszniejsza anegdotka wygra bon na 100 zł, dwie kolejne dostaną bony na 50 zł. Bony będą do wykorzystania na zamówienie jedzenia za pośrednictwem portalu Pyszne.pl Załatw swojej rodzinie posiłek całkiem gratis :) Przy okazji sobie załatwisz wolny od gotowania dzień!

Komentarze można zostawiać od dzisiaj tylko do soboty, 6 grudnia, do godziny 24:00. Wyniki konkursu ogłoszę pod tym wpisem w poniedziałek 8 grudnia. Czasu jest niewiele, więc nie odkładaj tego na później!

 Pomóż Mikołajowi zachować okrągłe kształty i wybierz dla niego coś ekstra!

>>> Pyszne.pl <<<

* Facebook w żaden sposób nie współorganizuje tego konkursu

** Bony, które są do wygrania w konkursie można zrealizować tylko zamawiając jedzenie online w serwisie Pyszne.pl, w restauracjach, które posiadają w ofercie płatność online oraz które dowożą jedzenie pod adres wpisany przez zwycięzcę.

***

EDIT – WYNIKI KONKURSU

Nagrodę główną – bon na 100 zł otrzymuje Joanna Fritzkowska ze swoim „Szefem na wczasach”

Bony o wartości 50 zł otrzymają Zuza Jakus ze swoim Bianco Style dla „Tołaja” oraz Barbara Rudnicka, która zdążyła w ostatniej chwili napisać swój wiersz :)

Dziękuję wszystkim za udział :) Gratuluję wygranym, a pozostałym życzę powodzenia w następnych konkursach!

Po bony proszę się zgłosić mailowo w ciągu 3 dni na kontakt@wronek.pl