W tym roku padliśmy ofiarą zmowy. Zima i lato postanowiły pominąć wiosnę i tak oto mamy lato w maju. Zaraz po tym, gdy gdzieniegdzie w Polsce radośnie prószył śnieg. Nareszcie mogłam schować (po raz drugi) puchowe kurtki i ciepłe sweterki na rzecz krótkich rękawków, szortów, sukienek i spódniczek.

Pomysł na sesję wzięłam z filmu… „Chata”. Oglądaliście? Byłam na nim z mamą w kinie i nie pamiętam, kiedy ostatnio tak płakałam w kinie jak na tym filmie! Dom, w którym rozgrywała się część scen był pełen mebli wiklinowych. Wcześniej jakoś nie zwracałam na nie uwagi, a po tym filmie zapragnęłam mieć ich kilka w domu i ogrodzie (czyżby lokowanie produktu w kinie? ;) ). No i mam. A raczej Nina ma. Nasz pierwszy fotel wiklinowy w rozmiarze dziecięcym. Co ważne – jest to autorski projekt polskiej marki LiLu, więc drugiego takiego nie powinniście nigdzie znaleźć. Jeśli znajdziecie, dawajcie znaki do LiLu, zrobią porządek z plagiatorami, z którymi niedawno niestety mieli już do czynienia :( Ja wiem, że w tych czasach ciężko czasami coś samodzielnie wymyślić, bo wymyślono już wszystko. Czasami inspirujemy się czyjąś twórczością nie do końca świadomie. No ale bądźmy czujni!

Stylizacja zaś to ubranka Unicorn’s, które projektuje moja znajoma i są absolutnie urocze :) Do tej pory Nina rzadko nosiła spódniczki, bo najwygodniej było w legginsach. Odkąd jednak mamy lato (!), spódniczki rozgościły się u nas na dobre, a ta jest wyjątkowo ładna i z chęcią Wam ją pokazuję.

Buciki to brazylijskie sandałki Zaxy. Model o wdzięcznej nazwie „Nina” – nie mogłam przejść obok nich obojętnie! Dojrzałam podobne w TKMaxxie, ale niestety nie nasz rozmiar i udało mi się znaleźć właśnie te na Allegro. Wiem, wiem, sama słodycz. Właśnie dlatego nie mogłam się opanować. Są mięciutkie, nie obcierają i Ninka chętnie je zakłada. A! I one najprawdziwiej PACHNĄ! Jąkąś gumą balonową, czy czymś takim. No, obłędne są.

DSC_8839 DSC_8848 DSC_8850 DSC_8812 DSC_8817 DSC_8822 DSC_8833 DSC_8835 DSC_8837 DSC_8864 DSC_8843hiuh DSC_8860 DSC_8872 DSC_8899 DSC_8891 DSC_8889 DSC_8901 DSC_8944 DSC_8991 DSC_8964 DSC_8984 DSC_8973 DSC_9858m

Nina: bluza Made in Poland TU | spódniczka TU | koszulka TU | buty Zaxy (model „Nina” :D ) | spinka Turlututu

Fotel: LiLu, fotel Ganda TUTAJ

Ramiona do noszenia: nie na sprzedaż :)