Jeśli pogodziłaś się już z odejściem lata tak jak ja, to pewnie zaczęłaś już robić jesienne porządki w szafie i nie tylko. Ja zaczęłam od odkopania wszystkich cieplejszych ubrań dla siebie i dla dzieci. Wyciągnęłam też na wierzch cieplejsze koce i kocyki, bo na drzemkę nie wystarczy już cienki otulacz, a wieczorami sama lubię sobie przykryć nogi, kiedy siedzę przy komputerze.

Większość tego typu akcesoriów mam na stanie, ale zawsze lubię sobie zerknąć co nowego mają sklepy w sieci. Jeśli brakuje Wam kocyków w domu, może przyda Wam się moje zestawienie:

kocyki-polarowe

1. Polarowy kocyk Elodie Details – niby zwykły polarowy kocyk, ale jednak ten wzór ma coś w sobie.

2. Ocieplany kocyk Poofi – dla maluszka, w sowy.

3. Kocyk średniaka LaMillou – świetnie nadaje się dla większych niemowląt, a nawet młodszych przedszkolaków. Wzór odpowiedni dla chłopców jak i dziewczynek.

4. Małe kocyki polarowe Poofi – szary, kremowy i inne.

5. Kocyk średniaka LaMillou – mam wrażenie, że coraz ładniejsze te wzory mają. Gdy Wronek był mały to jakoś nie potrafiłam nic tam znaleźć dla siebie. Teraz miałabym pewnie problem, bo zbyt dużo wzorów mi się podoba.

6. Czarno-biały koc z uchwytami – może nie do końca polarowy, ale ma pluszowe elementy. Duży, 120×120. Uchwyty mogą służyć zabawie w delikatne kołysanie przez obojga rodziców. Kolorystyka stymuluje wzrok niemowlaka.

7. Pink no more – kocyk z uchwytem do wózka. To jeden z moich ulubionych kocyków z okresu niemowlęcego Niny. Jest z nami do dziś i jeszcze ten sezon na pewno nam posłuży.

8. Zestaw z poduszką LaMillou – ten kocyk jest duży, nadaje się dla przedszkolaka i może służyć jako zestaw pościeli do łóżka.

 

kocyki-tkane-na-jesien

1. Kocyki tkane z bawełny organicznej Poofi – widziałam, dotykałam, są cudne! Kolorystyka również zachwyca: granatowy, miętowy, miodowy, kremowy, ceglany i inne.

2. Duży koc Color Stories – sama posiadam taki i jak dla mnie – must have dla każdej mamy. Piękny splot, cieplutki, ale nie za gruby, ładnie prezentuje się we wnętrzach, a mi dodatkowo często służy jako tło do zdjęć. Ma swój odpowiednik dla maluszków tutaj (tu wersja szara).

3. Mały kocyk Dooky w gwiazdki.

4. Kocyk bambusowy z kapturkiem, ocieplany.

5. Duży, ciepły kocyk Square – 100 x 150 cm

6. Mały, dwustronny kocyk bawełniany Snoozebaby: granatowy, miętowy, różowy.