Jeszcze nigdy nie udało mi się zrobić takiego typowego podsumowania, a że miniony rok był bardzo szczególny, to zabrałam się za to i ja.

Przejdę od razu do rzeczy. Zobaczcie 10 wpisów roku 2015, które były przez Was najczęściej odwiedzane:

1. Jakie imię dla dziecka – propozycje dla chłopców i dla dziewczynek 

Co tu dużo tłumaczyć – wpis ten polubił się z wyszukiwarkami, naliczył blisko 10 tysięcy odsłon. Sama też szukałam w sieci jakichś pomysłów na imię dla obojga moich dzieci i pewnie niejedna z was też to zrobiła, więc nie dziwi mnie to. Co ciekawe moje ulubione imiona dzisiaj są zupełnie inne.

DSC_64021

2. Ubranka dla noworodka – ile, jakie, po co

Ten wpis stał się inspiracją, podpowiedzią i przykładem do porównania dla wielu przyszłych mam. Mój spis był bardzo subiektywny i nie odpowiadał żadnym normom. Pokazuje on tylko to, co rzeczywiście miałam przygotowane na narodziny Niny. Ogólnie po czasie mogę napisać, że byłam zadowolona z ilości ubranek. Jedyne co bym zmieniła, to pozbyłabym się wszystkich ubranek mało dziewczęcych, czy wręcz chłopięcych, jakie zostały mi po synku. Jakoś tak naturalne dla mnie się stało, że raczej wybieram ubranka podkreślające płeć Niny. Może jak będzie miała już bujną czuprynkę, to sprawa będzie się miała inaczej.

KOMODA

3. Ogłaszamy narodziny

Domyślam się, że tutaj tytuł mógł niektórych przyciągnąć, bo mogliście pomyśleć, że Nina jest już na świecie, a narodziny to zawsze był i będzie ciekawy temat. Mam nadzieję, że jednak się nie rozczarowaliście, a inspiracje na metryczkę się przydały niejednej czytelniczce ;)

ffe09b153278751c83d0fb48e339ab0c

4. Czworaczki z Bydgoszczy

Ach, co to było za spotkanie :) Obiecałam Patrycji sesję z chłopcami na wiosnę. Pamiętam jak jej to mówiłam, wydawało się to taaakie odległe! A tu już nowy rok mamy i do wiosny już bliżej niż dalej.

Czworaczki-43

5. Moja torba do szpitala

Tak teraz patrzę na zawartość mojej walizki do szpitala i wzruszam się normalnie na widok tych pieluszek, otulaczy, moich piżamek czy nawet… tantum rosa :D

DSC_3172

6. Jak odpieluchowałam dwulatka w jeden dzień

Po czasie okazało się, że w sumie zajęło to nieco dłużej ;) . Nie bez powodu nazywa się ten proces „treningiem”. Niektórym przychodzi to łatwiej, innym wypadki zdarzają się nieco dłużej. Przyznać się, u kogo temat jest na czasie?

DSC_8233

7. Ile kosztował ten tort

Ja już jestem na diecie, więc nawet na to nie patrzę i lecę dalej z tematem!

DSC_7780

8. Zmiana na porodówce

Trochę emocji mnie ten post kosztował… Ale chyba było warto, no nie?

DSC_3893

9. Kącik dla małej Wronki

To łóżeczko to było coś cudownego. Najlepszy zakup wyprawkowy ever. Mam nadzieję, że nowa właścicielka jest podobnego zdania. Aż żal było się rozstawać :)

chicco-lullago

10. 15 zdjęć, które musisz zrobić swojemu dziecku

Ależ mnie cieszy, że ten wpis dostał się do 10-tki! To chyba mój ulubiony :)

DSC_3832

Linki do wszystkich wpisów znajdziecie klikając na ich tytuły. Miłego czytania :)