Dzisiaj pokażę wam kilka mam, które podglądam na Instagramie i które, moim zdaniem, zasługują na wyróżnienie. Oczywiście każda z nas jest wyjątkowa i wiele, wiele osób można by tu wymienić. Chcę jednak wskazać na te kilka, do których sama często zaglądam w oczekiwaniu, że wrzuciły coś nowego. Ich codzienność w jakiś sposób się wyróżnia i przyciąga…

1. @cudaki

Mama TROJACZKÓW. To mówi samo za siebie. Nie dość, że cudownie daje sobie radę z trójką rówieśników Wronka, pięknie zorganizowała im przestrzeń w domu, ładnie je ubiera, to jeszcze jest młoda, szczupła i zadbana. No po prostu wielkie zazdro ;) Uwielbiam każdy jej instakadr!

cudaki1 cudaki2 cudaki3

2. @buuba_pl

Mamy Buubkowej ostatnio jest mniej w „internetach” ze względu na powiększenie rodziny i przede wszystkim – przeprowadzkę. Ale mimo, że nie częstuje nas już tak często wpisami na blogu, stara się regularnie wysyłać zdjęcia na Instagram, dzięki czemu mogę być na bieżąco :) A jej chłopaki? Jak dwie krople wody! Sami sprawdźcie – bliźniaki jednojajowe urodzone rok po roku!

buuba2 buuba1 buuba3

3. @fafeleu

Podglądam ją od… dzisiaj, więc jeszcze nie zdążyłam się przywiązać do jej kadrów, ale zdecydowanie wyróżniają się one spośród innych! Zawodowo też zajmuje się fotografią, więc pewnie to tak mnie przyciągnęło! Mam apetyt na więcej :)

fafeleu2 fafeleu1 fafeleu3

4. @flamastrempisane

Trafiłam do niej przypadkiem i szybko okazało się, że mamy ze sobą wiele wspólnego. Np. wspólnych znajomych i… wspólny termin porodu (ja na 20. lutego, a Natasza na 21.). No i obie mamy już po jednym synku i spodziewamy się córeczek. Jej dom to kopalnia inspiracji!

flamastrem2 flamastrem1 flamastrem3

5. @bubu-oli

Piękna mama małego przystojniaka i ciocia ślicznej księżniczki ;) I jeszcze piękne rzeczy ze swojego życia pokazuje. Każdy tu znajdzie coś dla siebie! Odkrywam od niedawna.

bubuoli2 bubuoli3 bubuoli1

6. @zorzetablog

Rodzina z osobowością, co tu wiele gadać :)

zorzeta1 zorzeta2 zorzeta3

7. @flowmum

Flowmum zawsze ma coś do powiedzenia. Charyzma to cecha jaką bym ją określiła w pierwszej kolejności. Codziennie wrzuca jakieś instakadry, więc nawet jak przeoczę, to i tak często sprawdzam czy jest coś nowego. Tak już mam :) No i ma trójkę chłopaków, więc zawsze u niej się dużo dzieje!

flowmum3 flowmum1 flowmum2

8. @lenaikuba

Już ich wszyscy znacie, więc nie będę się rozpisywać. Paulina ma niezwykły talent fotograficzny i nawet iPhonem robi takie świetne zdjęcia, że nie sposób się nie zachwycać :) Mogłabym wrzucić tu dużo więcej zdjęć niż te 3, ale po pierwsze – to byłoby niesprawiedliwe, a po drugie – muszę robić printscreen każdej fotki z Instagramu i nie chciałoby mi się więcej przycinać…

lenaikuba3 lenaikuba2 lenaikuba1

9. @praskovushka

To będzie jedyna instamatka w tym zestawieniu, która nie jest Polką. Szczerze mówiąc nawet nie wiem skąd dokładnie pochodzi (Rosja?). Lubię podglądać zdjęcia rodzin, w których jest więcej niż dwoje dzieci, a tutaj jest ich aż czworo. Po części jest tak dlatego, bo takie mamy wydają mi się heroskami, siłaczkami i bohaterkami, a po części dlatego, że uwielbiam obserwować podobieństwo dzieci do siebie i relacje, jakie ze sobą mają. Jest to coś niezwykłego i niepojętego.

prasko3 prasko1 prasko4

10. @fasinka

Miałam tu niezłą zgrychę, kogo jeszcze dodać, bo matek zasługujących na wyróżnienie w takim wpisie jest znacznie więcej. Zdecydowałam się na Maję i jak zerkniecie na jej instakadry, to myślę, że się ze mną zgodzicie…

fasinka2 fasinka1 fasinka3

Niewykluczone, że zrobię kiedyś część drugą ;)

* * *

Nie będę tu siebie jakoś szczególnie wyróżniać, ale jakby co to wiecie gdzie mnie szukać ;) (tzn. TUTAJ)