Pamiętacie wpis „10 instamatek, które warto obserwować„? Na jego końcu wzięłam pod uwagę opcję, że zrobię podobny wpis w przyszłości i ta przyszłość właśnie nadeszła. W ostatnich tygodniach natrafiłam na kilka nowych interesujących kont instagramowych prowadzonych przez twórcze mamy. Dołożyłam też jakieś, które obserwuję od dawna i powstała kolejna dziesiątka godnych polecenia galerii.

1. @paulaironside

Na początek trochę prywaty. Paula to moja dobra znajoma. Jest Polką, mieszka w Norwegii, a jej mąż pochodzi z Australii. Na jej koncie znajdziecie ujęcia z przeróżnych miejsc na świecie. Zawsze twórcze i wyjątkowe. W sekrecie wam też powiem, że Wronkowe logo to jej sprawka ;)

paulapaula3 paula4

 

2. @grumpyfoxblog

Niewiele brakowało, a umieściłabym jej link w poprzednim zestawieniu. Ale co się odwlecze, to nie uciecze. Znajdziecie tu inspiracje kulinarne, słodkiego bobasa i inne ciekawe migawki z codzienności.

grumpy2 grumpy3 grumpy

 

3. @themoonmom

Kolejna mieszanka narodowa: polsko-francuska rodzina mieszkająca w Niemczech. Tu nie ma miejsca na nudę! Same cudne, pozytywne kadry, które ogląda się z przyjemnością.

themoon2 themoon themoon3

 

4. @agaiwspolokator

Synek Agi jest jeszcze w tym cudownym wieku, kiedy nie broni się jeszcze przed aparatem, ani się na niego nie rzuca, a jego mama korzysta z tego okresu póki może :) Lubię wracać do tych monochromatycznych kompozycji.

agaiwspol agaiwspol3 agaiwspol2

 

5. @ciazaicalareszta

W pierwszej części poleciłam konto mamy trojaczków, które są w wieku Wronka. Tym razem polecam konto mamy, która trojaczków się spodziewa. Aga jest przykładem niezwykłej siły i wytrwałości w dążeniu do spełnienia marzenia, jakim jest zostanie matką. To marzenie spełni się niedługo potrójnie. Jeśli chcecie jej towarzyszyć w tej drodze to koniecznie obserwujcie jej konto.

ciaza ciaza3 ciaza2

 

6. @pastelowemigawki

Ania zabierze was w bajeczny świat swoich córeczek. Ujęcia faktycznie są pastelowe, nie tylko pudrowo-różowe. Znajdziecie też ładne wnętrza, trochę mody i nietuzinkowych zabawek.

pastelowe3 pastelowe2 pastelowe

 

7. @md_damar

To kolejne konto przepełnione dziewczęcością. Po prostu miło się patrzy.

md md3 md2

 

8. @mummys_little_star

Mała Marta jest niewiele młodsza od Wronka. Oglądając instakadry jej mamy od razu widać, że trafnie dobrała ona nazwę dla swojego profilu – Marta to prawdziwa, mała gwiazda. W dodatku niedługo zostanie starszą siostrą swojego braciszka, co czyni ten profil jeszcze ciekawszym i już nie mogę się doczekać tej małej gwiazdy w wersji męskiej :)mummys3 mummys mummys2

 

9. @cacaovo_blog

Chyba przesadziłam z tymi dziewczęcymi kontami, ale ręczę, że zrobiłam to nieświadomie! Tutaj znajdziecie dużo stylu vintage i różnych inspiracji, a także po prostu – naturalnej codzienności.

cacaovo5 cacaovo cacaovo4

 

10. @leas.world

Na koniec taka wisienka na torcie – maleńka Lea. Patrzę i się rozpływam. W jej żyłach płynie krew polsko-angolsko-gruzińska, malutka ma niezwykłą urodę. Jej zdjęcia sprawiają, że jeszcze bardziej nie mogę się doczekać rozwiązania…

leas3 leas2leas

Patrzę na te wszystkie piękne zdjęcia i stwierdzam z dumą, że instaMatki-Polki w niczym nie odbiegają od zachodnich! Dużo zdolnych mam mieszka lub pochodzi z naszego nadwiślańskiego kraju! #obytakdalej ;)